Історія

Хлібозавод «Рум’янець» і сьогодні є одним із кращих в Україні, а тоді, 16 жовтня 2003 року, його відкриття стало справжньою подією.

Завдяки найновішому обладнанню, яке прибуло з Німеччини та Австрії та досконалим технологіям підготовки, виробництва та пакування хлібобулочних виробів, Рівненський хлібозавод вже з перших днів здобув звання найсучаснішого у Східній Європі.

Підтвердженням відмінних характеристик продукції ТМ “Рум’янець” є щорічні та різноманітні нагороди, що їх отримує наша продукція на Всеукраїнських дегустаційних конкурсах.

Адже «Рум’янець» постійно розвивається , збільшуючи обсяг продукції та розширюючи асортимент. Якщо у 2004 році хлібозавод виготовляв 7 тонн продукції на добу, то сьогодні – понад 60 тонн. Щоденно випікається більше 100 видів хлібобулочної, здобної та кондитерської продукції .

У 2004 році підприємство розпочало формування власної торгівельної мережі з відкриття магазину на вул. Старицького у м. Рівне. За 10 років мережа налічувала вже 15-ть фірмових магазинів у м. Рівне, нині –25 продуктових магазинів і кіосків на Рівненщині та Волині.

За 19 років існування підприємства відбулося значне розширення виробничих потужностей, збільшився парк автомобільного транспорту, створена фірмова торгівельна мережа та нові робочі місця.

На сьогодні продукцію ТМ «Рум’янець» люблять смакувати в 12 областях України: Рівненській, Волинській, Львівській, Житомирській, Тернопільській, Київській, Одеській, Чернігівській, Чернівецькій , Вінницькій, Хмельницькій та Івано-Франківській.

Хлібозавод «Рум’янець» – лідер західного регіону та яскравий приклад європейського підприємства в Україні. Підприємство, що працює за світовими стандартами – для наших людей!

Для України!

Історія
Історія
Історія
Історія
Історія
Історія
Історія
Історія
Історія
Історія