Логістика

Хто не любить, щоб хліб був свіжим? Для нас це – ключовий показник якості, а покупці завжди знають, що отримають найсвіжіший хліб від ТМ «Рум’янець». Над цим злагоджено і натхненно працює наша розвинута служба доставки.

Близько 100 автомобілів у цілодобовому режимі оперативно розвозять свіжоспечений хліб та хлібобулочні вироби. Система логістики розроблена з урахуванням найсучасніших європейських стандартів, новітнього програмного забезпечення, супутникового зв’язку та GPS-навігації.

60 тонн найсвіжіших хлібобулочних виробів від ТМ «Рум’янець» щодня ритмічно доставляється до столу покупців. Наша новітня електронно-логістична програма з GPS-навігацією та системою оперативного сповіщення – відповідає найсучаснішим європейським зразкам. Вона формує оптимальні маршрути і відслідковує час доставки, допомагає водіям долати труднощі, повідомляє про затори на дорогах, фіксує щонайменші відставання від графіку і сигналізує про них у мережу.

Завдяки цьому, покупці завжди знаходять свіжий хліб від ТМ «Рум’янець» на полицях торгівельних мереж у Рівненській, Волинській, Львівській, Житомирській, Тернопільській, Київській, Вінницькій, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Що б не було – спека чи мороз, буревії чи зливи – автомобілі ТМ «Рум’янець» щодня виходять на маршрут і доставляють наш завжди смачний та свіжий хліб – до Вашого столу.