Міжнародна виставка "BAKERY UKRAINE-2023: Гран-Прі та медалі для "Рум'янець"

Усі шанувальники смачного і ароматного хліба мали унікальну можливість стежити за однією з найважливіших подій цього року. У період з 20 по 21 вересня 2023 року на території нашої країни відбулися дві важливі міжнародні виставки - "INPRODMASH" і "UPAKOVKA", а також виставка, присвячена хлібопекарській промисловості під назвою "BAKERY UKRAINE-2023". Захід призначений для представників галузі та просто для всіх, хто цікавиться виробництвом продуктів харчування.

Однак, особливу увагу прихильники смачного хліба звертали на "BAKERY UKRAINE-2023", де відбулося нагородження переможців дегустаційного конкурсу хліба, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів. На тлі величезного асортименту учасників цього заходу, однією з найяскравіших зірок стала компанія "Рум'янець".

Справжньою гордістю для нас стали отримані найвищі нагороди - Гран-Прі за хліб «Цільнозерновий» та «Завиванець з маком». Ці нагороди свідчать про бездоганний смак і високу якість нашої продукції. Також, не залишилися без уваги отримавши золоті медалі за кекс «Класичний», батон «На черені», хліб «Естонський» та срібну медаль за хліб «Тостовий з висівками».

Ці нагороди є підтвердженням того, що ми продовжуємо іти шляхом вдосконалення і надихають нас на ще більші досягнення в майбутньому.

Виставка Bakery Ukraine-2023 стала не тільки майданчиком для презентації новітніх технологій та тенденцій у хлібопекарській промисловості, але й своєрідним показником високого рівня якості українських продуктів. Відзнаки та нагороди для підприємства "Рум'янець" та інших учасників цього конкурсу стали доказом, що в Україні виробляється хліб та хлібобулочні вироби світового класу.

Ми пишаємося успіхами українських хлібозаводів і віримо, що подібні виставки сприяють розвитку галузі та підвищенню якості продукції, яку ми споживаємо щоденно. Нехай ці нагороди будуть ще одним нагадуванням про те, що українські хлібозаводи продовжують підтримувати найвищі стандарти якості та смаку.