«Рум’янець» на Фестивалі креативних індустрій

08.09.2021
«Рум’янець» на Фестивалі креативних індустрій

На початку вересня у Рівному відбувся V Фестиваль креативних індустрій. ТМ «Рум'янець» долучилася до цього заходу як партнер, адже нам важливо підтримувати подібні ініціативи, йти в ногу з часом і тримати руку на пульсі всього, що відбувається в нашому місті.

Форум, який проходив у перший день фестивалю, 4 вересня, став своєрідним майданчиком для цікавих зустрічей, корисних лекцій та продуктивних воркшопів.

Експерти з галузей освіти, культури, підприємництва, архітектури та сучасних технологій ділилися своїми думками, стратегіями та кейсами, надихали тих, хто тільки думає над тим, чим зайнятися в майбутньому або вже навіть робить перші кроки. І підтримували цінними порадами тих, хто у справі вже не перший рік.

Було чим зайнятися і дітям! Наприклад, малюки, які відвідали пробне заняття з французької мови від «Французького альянсу», змогли потім отримати солодкий приз – круасан від «Рум'янця». Для цього треба було підійти до нашої точки продажу і промовити кодову фразу «Bonjour madame! Un croissant, s'il vous plait!». Таку ж нагоду мали й дорослі – нею скористався навіть мер Рівного Олександр Третяк.

Пригощали ми і команду Форуму, і волонтерів – спеціально для них ми підготували кілька десятків наших пухких та апетитних пончиків.

День, насичений подіями, минув дуже швидко. Було на що подивитися, кого послухати і, звісно, всі мали можливість дізнатися щось нове.

А головне – всі, хто брав участь у Форумі, вкотре переконалися, що Рівне – надзвичайно креативне і творче місто.