Рум’янець - 20 років смачної історії!

16.10.2023
Рум’янець - 20 років смачної історії!

ановні партнери, друзі! Підприємство «Рум’янець» святкує ювілей - 20-річчя нашого хлібозаводу! Це особливий момент для нашого колективу та всіх, хто вірить у якість, смак та традиції. Протягом двох десятиліть ми стали не просто хлібозаводом, а справжньою історією, якою ми пишаємося день у день. Нехай ця стаття буде коротким оглядом наших досягнень, цінностей та майбутніх перспектив.

Наша місія

Наша історія почалася в 2003 році, ми розпочали з невеликого асортименту хліба та були впевнені, що найважливіше - це якість продукції. Наша місія завжди була простою - дарувати людям справжній смак і забезпечувати їх смачним та здоровим продуктом. Саме ця якість стала нашою візитною карткою і запорукою успіху.


Ріст та розвиток

Протягом наших 20 років існування, ми постійно розвивалися та адаптувалися до змін на ринку:

Запровадили систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO та принципів НАССР. Це дозволило нам забезпечити, що вся наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки.

Наш батон «Молочний» став бестселером серед наших споживачів. Ми впроваджували нові високотехнологічні сорти хлібів: на заквасках, заварках, опарах. А наша виробнича лінія обладнана сучасними технологіями, що дозволяє нам забезпечувати високу якість продукції і відповідати вимогам сучасного споживача.

Активно працювали над розширенням нашого асортименту, додаючи до нього здобні та кондитерські вироби. Ми впровадили лінію для виготовлення круасанів, завиванців та гріссіні, а також створили найсмачніші завиванці в Україні, де більше начинки, ніж тіста.

Розпочали новий напрямок - виробництво замороженої продукції з акцентом на сегмент HoReCa.

Крім того, ми вдосконалювали управління виробництвом та логістикою, побудували сучасний логістичний центр зі складом та автомобілями для забезпечення ефективної доставки нашої продукції. Ми впровадили лінію автоматичного формування замовлень, що покращило ефективність нашого логістичного процесу.

Розширили географію нашої діяльності та вийшли на всеукраїнський ринок та світовий ринок. Тепер ми доставляємо продукцію в 10 областей України та в країни Європи.

Активно слідкуємо за світовими трендами у галузі хлібопекарства, беручи участь у міжнародних виставках та конкурсах, таких як IBA у Мюнхені, Німеччина.

Екологічно відповідальні

Наше підприємство завжди дбало про довкілля, і ми вкладаємо значні зусилля в зменшення впливу нашої діяльності на навколишнє середовище. Зокрема, все наше упакування промарковане та підлягає подальшій переробці. Ми стали більш екологічно-орієнтованими і продовжуємо працювати над покращенням нашої екологічної відповідальності.

Неймовірна команда.

На протязі років наші співробітники ставали не просто працівниками, а справжніми фахівцями своєї справи. Від виробництва до логістики, від продажу до обслуговування клієнтів - кожен з них вклав свій внесок у розвиток нашого хлібозаводу і надалі вдосконалює свої навички, слідкуючи за новими технологіями та тенденціями в галузі.

Нові горизонти

Наша історія тільки починається. Ми розглядаємо можливості розширення асортименту продукції, прагнемо розширити нашу географічну присутність і стати ще більш доступними для наших клієнтів.

З 2023 року ми вийшли на світовий ринок, розпочавши експорт нашої продукції в країни Європи. Це є важливим кроком для нашої компанії. Наша мета на світовому ринку - подарувати людям справжній український смак і якість та популяризувати наше українське!

Подяка

На завершення, ми хочемо висловити щире спасибі нашим клієнтам, партнерам, співробітникам та усім, хто був з нами на протязі цих 20 років. Ви - наше найбільше надбання, і ми обіцяємо не розслаблятися та продовжувати надавати вам найкраще.

Спільно ми пишаємося цією історією, і спільно ми будуємо її майбутнє. Ще раз вітаємо нас усіх з цим святковим моментом! Нехай наш хліб завжди буде смачним та поживним, а наш хлібозавод продовжує радувати нас своєю історією успіху.